9 tipov pre efektívny meeting s hotelom GOLFER***

1. Vyrazte – z domu, mesta do nádhernej prírody Kremnických vrchov. Dosť ďaleko od ruchu ale dosť blízko z každého kúta Slovenska.
2. Urobte si jasno – čo má stretnutie, meeting, teambuilding, akékoľvek podujatie priniesť Vám, Vašej firme a v neposlednom rade Vašim zamestnancom alebo klientom.
3. Pýtajte sa. Akú informáciu si majú Vaši hostia odniesť z mítingu, čo sa majú naučiť. Zlaďte ich ciele s Vašimi.
4. Buďte pánom svojho času. Zverte sa do našich rúk. Uľahčíme Vám prípravy, myslíme na detaily a Vy sa plne sústreďte na úspech Vášho podujatia.
5. Urobme to inak. Ponúkame Vám krásne priestory nášho golf clubu pre neformálne posedenie, alebo veľkú seminárnu miestnosť pre prezentovanie, či príjemný večer pri grilovaní na našej terase.
6. Dýchajte a spoznávajte. Vnímajte malebnú atmosféru prostredia. Dajme príležitosť Vašim hosťom spoznať banícku a minciarsku históriu mesta Kremnica a zároveň si oddýchnuť v lone prírody.
7. Doprajte si oddych a relax v bazéne, navoďte Vaše myšlienky správnym smerom v infra saune a zahrejte svoje telo v čarovnej záhradnej jacuzzi.
8. Nakŕmte telo, nakŕmite dušu. Ak sa zaľúbi francúzsky šéfkuchár do malebnej Kremnice, vznikne kúsok Francúzska v reštaurácii Ile de Ré v srdci Slovenska. Odmeňte sa v našej reštaurácií a spoznajte nové chute jedál.
9. Konfrontujte sa. Po skončení podujatia požiadajte o spätnú väzbu. Naplnili sa Vaše ciele a očakávania? Zladili sa s očakávaniami Vašich hostí? Nebojte sa pýtať, môže Vás to posunúť iba vpred.

Pre Váš míting sme tu.

Event manager: Ing. Zuzana Bieliková, 0907 809 500, z.bielikova@golfer.sk

Leave a Reply