Povedali o nás – pozrite si video

Každý raz musí do Kremnice.
Kremnica je jedno z najkrajších slovenských miest, ubytovať sa tam, v lone prírody, kúsok od centra (Kremnica je maličká, tam je kúsok od všadiaľ) a stráviť tam víkend, týždeň, mesiac, rok. Jedna báseň!

Hotel Golfer má *** (tri hviezdičky), čo na príjemné strávenú dovolenku stačí. Pred nedávnom si prešiel rekonštrukciou, hneď pri vstupe vás čaká recepcia, na ľavo je kaviareň, klavír, napravo bar, reštaurácia a vonkajšie posedenie. Hneď vedľa reštaurácie je detský kútik, nechýbalo málo a farbami by zlákal aj mňa. Do toho tunela by som sa, s prehľadom vopchala, stopercentne. Vonku nájdete gril, slnečníky, posedeníčko v prírode. Ak by ste mali málo pohybu, hneď vedľa hotela je volejbalové ihrisko a basketbalový kôš, áno hodila som si, áno trafila som, na siedmy krát. A ešte piesok a šmýkala pre najmenších. Neďaleko je kúpalisko, v hoteli bazén a pred hotelom jacuzzi, ak by ste náhodou nemali vody až po krk. 🙂

Moja testovačka bola instantná. Málo času, veľa všetkého ostatného, neplávala som v bazéne hodinu, neochutnala všetky ponúkané pamlsky, najdlhší čas som strávila neúspešným triafaním sa do basketballového koša ale hotel vo mne zanechal veľmi príjemný dojem. Je pravda, že to nie je Hilton, sedačky v izbách už majú čo to za sebou, je však čistý a útulný.

Ak by vás náhodou zastihlo škaredé počasie, večer by bola zima alebo len máte radi golf, za príplatok si ho môžte zahrať. Nie nadarmo sa Golfer volá Golfer – priamo na prízemí sa nachádza golfový trenažér.

A kam v Kremnici? Určite do Mincovne, to budete mať každopádne v cene. Potom si prejsť celé mesto, zájsť do Františkánskeho kláštora, posedieť na Barokovej fontáne, vyliezť až úplne hore k hradbám, dať si v meste zmrzlinu … a dám ruku do ohňa za to, že keď sa budete takto flákať mestom, stretnete pána, ktorý vás zoberie do Múzea Gýču. Vždy keď som v Kremnici, stretnem ho a neváhajte! Nie je gýč ako gýč, je to tam naozaj super. 🙂

Leave a Reply